چشم-اندازهای-مثبت-برای-صنعت-استخراج-بیتکوین

چشم اندازی مثبت برای صنعت استخراج بیت کوین: بهترین فرصت برای سرمایه گذاران

بیزینس آکادمی: با توجه به نشانه های بهبود در بازار و پتانسیل رشد، سرمایه گذاری در شرکت های استخراج بیت کوین می تواند فرصتی جذاب باشد. رویداد آتی بنزینگا، امکان برقراری ارتباط با رهبران این صنعت و بررسی سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال را فراهم می کند.

تحقیقات اخیر موسسه ۱۰x ریسرچ که توسط مارکوس تیلن انجام شده، حاکی از آن است که صنعت استخراج بیت کوین علیرغم چالش های اخیر، در آستانه رشد بسیار شدیدی قرار دارد.

تاثیر رویداد نصف شدن پاداش بیت کوین

رویداد نصف شدن پاداش بیت کوین که درآمد استخراج کنندگان را کاهش داد، در ابتدا منجر به افزایش کارمزد تراکنش ها و سختی استخراج شد. این امر باعث کاهش درآمد روزانه استخراج کنندگان از ۷۰ میلیون دلار به ۳۰ میلیون دلار شد. با این حال، بازار نشانه هایی از بهبود این وضعیت را نشان می دهد و درآمد استخراج کنندگان به ۳۵ میلیون دلار خواهد گشت.

تیلن در خبرنامه توضیح می دهد که “درآمد استخراج کنندگان بیت کوین به طور حاشیه ای به ۳۵ میلیون دلار افزایش یافته است که نشان دهنده یک سیگنال کوچک برای سرمایه گذاران است.

با این حال، استخراج کنندگان ثبت شده، دارایی های خود را از ۳۹۰۰۰ بیت کوین در دسامبر به ۴۸۰۰۰ بیت کوین افزایش داده اند که یک پشتوانه درآمدی قابل توجه به ارزش ۷۰۰ میلیون دلار برای ستخراج کنندگان ایجاد خواهد کرد.

روندهای تاریخی و آینده

چشم-اندازهای-مثبت-برای-صنعت-استخراج-بیتکوین-1

داده های تاریخی خوش بینی ایجاد می کنند، زیرا سهام استخراج بیت کوین به طور معمول قبل از تجربه یک رالی، حدود ۵۰ روز پس از نصف شدن پاداش، کاهش می یابد یا تثبیت می شود.

اگر این الگو همچنان پابرجا باشد، سهام استخراج ممکن است در ماه های آینده عملکرد بهتری داشته باشد. علاوه بر این، افزایش فعالیت ادغام و تملیک قابل توجه است، به طوری که بازیگران بزرگی مانند RIOT Platforms با ایجاد ذخایر برای خرید رقبای کوچکتر، به طور بالقوه از سهامداران این اهداف خرید، سود می برند.

مطالب مرتبط: والت رمزارز چیست؟

مقاومت شبکه BTC

شبکه بیت کوین علیرغم افزایش سختی شبکه و نرخ هش نزدیک به بالاترین حد تاریخی، عملکرد بهتری نسبت به پیش بینی ها داشته است. تیلن در گزارش خود اشاره می کند که “عملکرد شبکه بسیار بهتر از حد تصور اولیه است. استخراج کنندگان بیت کوین ممکن است در نیمه سازی پاداش امسال به برتری برسند.” با کاهش ۲۰ درصدی سهام استخراج بیت کوین در سال جاری در حالی که قیمت بیت کوین ۶۰ درصد افزایش یافته است، پتانسیل قابل توجهی برای سود قابل توجه در سهام استخراج وجود دارد.

گردهمایی با رهبران در نیویورک

رویداد “آینده دارایی های دیجیتال” بنزینگا، شرکت های دارایی دیجیتال و سرمایه گذاران نهادی را گرد هم می آورد. این رویداد با ۴۰۰۰ جلسه رو در رو و دسترسی اختصاصی به میزگردهای گروه های کوچک با مدیران اجرایی، فرصت های گسترده ای برای شبکه سازی را نوید می دهد. هدف از این رویداد یک روزه ارائه یک نمای کلی جامع از آینده دارایی های دیجیتال است که به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا سبد سهام خود را متنوع کنند و با شرکت های پیشرو و کارشناسان این صنعت ارتباط برقرار کنند.

با ادامه روند تکامل بازار دارایی های دیجیتال، سرمایه گذاران همچنان به مقاومت و پتانسیل رشد صنعت استخراج بیت کوین علاقه مند هستند. رویداد آتی بنزینگا در نوامبر، به عنوان یک پلتفرم ضروری برای بررسی این فرصت ها و آگاهی از آخرین روندهای این صنعت خواهد بود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *