افزایش نرخ دوباره بیت کویم

بازگشت دوباره بیت کوین به مرز 70 هزار دلار

بیزینس آکادمی: پس از انتشار گزارش شاخص قیمت مصرف کنند، نرخ تورم در کشور آمریکا بسیار افزایش یافت. به همین علت بیت کوین نیز در ابتدا دچار کاهش در ارزش خود شده ولی برخلاف انتظارها این رمز ارز دوباره خود را اثبات کرده و به سطح 70 هزار دلار در مارکت برگشت.

بازگشت دوباره بیت کوین به مرز 70 هزار دلار علا رقم تورم بالا

باتوجه به آمارهای تورم بالای کشور آمریکا در ماه مارس، انتظار می‌رفت بیت کوین نیز مانند، این خبرها افت شدیدی داشته باشد ولی برخلاف انتظارها این رمز ارز افت شدید خود را معکوس کرد.

پس از انشتار گزارش شاخص قیمت مصرف کنند (CPI) توسط دولت فدرال منتشر شد، مطابق انتظارها ارزش بیت کوین با کمی ریزش مواجه شد و در ساعات اولیه این گزارش ارزش این رمز ارز به 67500 دلار رسید. سرمایه گذاران انتظار داشتند، این کاهش نرخ همچنان در سال جدید ادامه داشته باشد.

ولی این افت پس از مدت کمی تمام زیان های خود را پاک کرده و در 24 ساعت گذشته بیش از 1 درصد افزایش یافت و نسبت به سهام و طلای ایالات متحده آمریکا ارزش خود را حفظ کرد.

در زمان انتشار این خبر بیت کوین کمی از سطح 70 هزار دلار کاهش پیدا کرد و به رقم 69800 ریزش داشته، این ریزش تنها مختص به بیت کوین نبوده بلکه بیشتر ارزهای دیجیتال نیز شاهد کاهش نرخ خود بوده‌اند.

مطابق گفته‌ی  صندوق تامینی دارایی دیجیتال QCP Capital بازگشت مجدد بیت کوین نشان دهنده تقاضای اساسی برای این رمز ارز را نشان می‌دهد و سرمایه گذاران این کاهش را به عنوان یک فرصت خرید می بینند.

QCP در کانال تلگرامی خود گفته: این جهش تعجب‌آور نیست زیرا ما همچنان شاهد تقاضای بسیار زیاد برای بیت کوین بوده‌ایم.

همچنین به گفته‌ی ویل کلمنته (یکی از بنیانگذاران Reflexivity Research) در شبکه اجتماعی X بیت کوین بیمه‌ای برای سرمایه گذاران در برابر تورم آمریکا است.

منبع: coindesk

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *