پیش بینی قیمت bonk

پیش بینی قیمت BONK: پیش بینی افزایش قیمت تا 0.00004 دلار

از اواخر هفته گذشته، با تثبیت قیمت بیت کوین بالای ۵۵۰۰۰ دلار، فشار فروش در بازار ارزهای دیجیتال کاهش یافته است. عدم وجود فروشندگان پرخاشگر، آلتکوین‌ها را برای یافتن حمایت مناسب تقویت کرده است، در حالی که دارایی‌های با تحرک بالا مانند میم‌کوین‌ها כבר در حال بهبود هستند. این پدیده در مورد کوین BONK به خوبی مشهود است، چرا که قیمت آن از ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار به ۰.۰۰۰۰۲۶ دلار بازگشت و جهشی ۴۴ درصدی را به ثبت رساند. آیا روند اصلاح قیمت به پایان رسیده است؟

یش بینی قیمت BONK: جهش پس از اصلاح

توکن BONK، یک میم‌کوین مبتنی بر بلاکچین سولانا، در میان معدود ارزهای دیجیتالی بود که در برابر سقوط فروش‌های اوایل تیرماه مقاومت قابل توجهی از خود نشان داد. طی سه هفته گذشته، قیمت این کوین دو بار از کف حمایتی ۰.۰۰۰۰۱۸ دلار جهش یافت که نشان می‌دهد خریداران با اشتیاق این افت را خریداری می‌کنند.

بررسی نمودار روزانه، این افزایش قیمت را به شکل الگوی «دو کف» (Double Bottom) نشان می‌دهد. این الگوی برگشت صعودی، اطمینان بالاتری به شکل‌گیری کف و همچنین فرصتی برای خروج از الگو (Breakout) ایجاد می‌کند.

امروز، قیمت BONK با ۸ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۰۲۶۱ دلار رسید، در حالی که ارزش کل بازار آن به ۱.۷۸ میلیارد دلار جهش کرد. این افزایش به احتمال زیاد ناشی از اعلام پیشنهادی برای سوزاندن قابل توجه توکن توسط خزانه است.

مطالب مرتبط: نحوه درآمد زایی با ارزهای دیجیتال

سازمان مستقل غیرمتمرکز BONK (Bonk DAO) پیشنهادی برای سوزاندن تقریباً ۸۴ میلیارد توکن BONK از خزانه خود دریافت کرده است. این پیشنهاد با مقدار توکن BONK ارسالی از BONKBot به این سازمان در سه ماهه دوم مطابقت دارد. در صورت تأیید، این سوزاندن، کل عرضه توکن‌های BONK را کاهش می‌دهد و به طور بالقوه باعث افزایش ارزش آن‌ها به دلیل اصل کمیابی (Scarcity Principle) می‌شود.

در بحبوحه این تحول، قیمت این کوین در آستانه شکستن خط مقاومت ۰.۰۰۰۰۲۷ دلاری الگوی صعودی ذکر شده در بالا قرار دارد. اگر خریداران بتوانند مقاومت بالایی را به حمایت بالقوه تبدیل کنند، حرکت صعودی شتاب خواهد گرفت. رالی پس از خروج از الگو می‌تواند این دارایی را به سمت ۰.۰۰۰۰۳۵ دلار و سپس ۰.۰۰۰۰۴۵ دلار سوق دهد.

علاوه بر این، روند صعودی فعلی در قیمت BONK توسط یک خط روند صعودی در نمودار روزانه کنترل می‌شود. از فوریه ۲۰۲۴، این حمایت پویا، خریداران را برای حفظ یک الگوی کف‌های بالاتر (Higher Lows) ثابت تشویق می‌کند.

منبع: coingape

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *