قیمت TON افزایش میابد

نهنگ‌ها شروع به خرید تون کوین کرده‌اند؛ قیمت TON افزایش میابد؟

تون کوین (TON) با استقبال شدید نهنگ های بازار همچنان در کانون توجه قرار دارد. معیارهای درون زنجیره ای که توسط پلتفرم تحلیل رمز ارز سانتیمنت ارائه شده است، نشان می دهد که نهنگ ها طی هفته گذشته بیش از 45 میلیون توکن تون کوین خریداری کرده اند. این 45 میلیون توکن تون با قیمت فعلی بازار، حدود 346.5 میلیون دلار ارزش دارد.

جذابیت و معیارهای تون کوین

به گفته بسیاری از تحلیلگران، در حال حاضر شانس با تون کوین همراه است. اخیراً، این پروتکل به ارزش کل قفل شده (TVL) 700 میلیون دلاری دست یافت، که این رویدادی مهم است و نشان می دهد که ممکن است تون کوین به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی 8.24 دلار برسد.

تون کوین در مقایسه با بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در ماه گذشته، عملکردی متفاوت از بازار داشته است. در حالی که بیت کوین در این بازه زمانی 9 درصد کاهش یافته است، تون کوین بیش از 16.46 دلار افزایش یافته است. تون کوین به عنوان یک آلت کوین (Altcoin) با عملکرد برتر، جایگاه خود را به عنوان هشتمین کوین بزرگ در بازار تثبیت کرده است.

مطلب پیشنهادی: آموزش ارز دیجیتال به زبان ساده — بهترین راهنما برای شروع مبتدی‌‌ها

جذابیت تون کوین همچنین منجر به تأیید آن توسط سازمان خدمات مالی Astana یا AFSA شده است. این نهاد نظارتی به طور رسمی تجارت تون کوین را در قزاقستان تایید کرده است. در حالی که قزاقستان در مقایسه با ایالات متحده، بازار مهمی برای ارزهای دیجیتال محسوب نمی شود، اما این تأییدیه بر جذابیت جهانی تون کوین صحه می‌‍گذارد.

تون کوین همچنین با پروژه هایی که در شبکه اصلی آن راه اندازی می‌شوند، رونق دارد. اکوسیستم ارز دیجیتال، با ارتباطاتی که با پلتفرم پیام رسانی اجتماعی تلگرام دارد، این پروژه را در جایگاهی متفاوت قرار داده است. طی چند ماه گذشته، تون کوین شاهد ظهور پروژه هایی مانند نات کوین (NOT) و همستر کامبت (Hamster Kombat) بوده است.

این پروژه ها به عنوان بازی های کسب درآمد از بازی (P2E) شناخته می شوند که با استقبال گسترده از مخاطبان تلگرام مواجه شده اند. با داشتن بیش از 200 میلیون کاربر برای بازی Hamster Kombat، تون کوین به عنوان بزرگترین بهره مند از این موضوع شناخته می‌شود.

آیا قیمت 10 دلاری برای تون کوین در پیش است؟

با وجود افزایش قابل توجهی که این آلت کوین در چند ماه گذشته داشته است، تحلیلگران خوشبین هستند که بهترین اتفاقات هنوز در راه است. مطابق با روند مشابه در اتریوم، بایننس چین و سولانا، اکوسیستم تون کوین با سرعت بسیار بالایی در حال رشد است.

مطلب مرتبط: والت رمز ارز چیست؟ بررسی مفوم ولت

با راه اندازی پروژه های نوآورانه بیشتر و افزایش تقاضا برای تون، به احتمال زیاد تون کوین همچنان شاهد رشد بیشتری در آینده خواهد بود. اگر تون بتواند رکورد قبلی خود را بشکند، ممکن است در بلندمدت شاهد یک جهش سریع به سمت قیمت 10 دلاری باشیم.

منبع: coingape

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *