دوج‌کوین (Doge) 404 درصد افزایش قیمت خواهد داشت!

دوج‌کوین (Doge) 404 درصد افزایش قیمت خواهد داشت!

بیزینس آکادمیبا توجه به روند صعودی قابل توجه و شاخص‌های فنی صعودی، دوج‌کوین (Dogecoin) علائم امیدوارکننده‌ای از احتمال افزایش قابل توجه قیمت نشان داده است.

در زمان نگارش این متن، دوج‌کوین با قیمت ۰.۱۲۶۴ دلار معامله می‌شد که نشان‌دهنده افزایش ۳.۳۶ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته است. همچنین با ارزش کل بازار ۱۸.۳۲ میلیارد دلاری، به عنوان نهمین ارز دیجیتال بزرگ شناخته می‌شود. حجم معاملات نیز با افزایش ۳۴.۸۱ درصدی به ۴۰۷.۲۹ میلیون دلار رسیده و در جایگاه پانزدهمین ارز دیجیتال از نظر حجم معاملات قرار گرفته است.

پیش‌بینی تحلیل‌گران و شاخص‌های فنی تحلیل‌گران ارزهای دیجیتال با ارائه چشم‌اندازی مثبت، در مورد تحرکات آتی قیمت دوج‌کوین اظهار نظر کرده‌اند. جاون مارکس، تحلیل‌گر ایکس، اظهار داشته است:

«احتمالا رسیدن دوج‌کوین (DOGE) به هدف پیش‌بینی شده‌ی ۰.۶۵۳۳ دلار و صعود بعدی آن، تنها مسأله زمان است و به نظر می‌رسد قیمت‌ها در حال آماده شدن برای شکستن سطح مقاومت هستند!»

به گفته‌ی مارکس، شکسته شدن سطح مقاومت می‌تواند منجر به افزایش ۴۰۴ درصدی قیمت برای رسیدن به این هدف شود.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: بهترین سرمایه گذاری با بودجه کم

به طور مشابه، علی، تحلیل‌گر ناشناس ارزهای دیجیتال، اشاره کرده است که اندیکاتور TD سکانسیال سیگنال خرید کلیدی را در نمودار سه روزه دوج‌کوین نشان می‌دهد.

علاوه بر این Michael_EWpro، تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال، یک تحلیل تکنیکال انجام داده است.

به گفته‌ی مایک، نمودار سه روزه دوج‌کوین در بایننس، ساختار پیچیده‌ای را نشان می‌دهد که با نظریه امواج الیوت همخوانی دارد. این تحلیل، پایان فاز اصلاحی و آغاز یک روند صعودی قدرتمند را نشان می‌دهد.

تحلیل نمودار دوج کوین

تحلیل نمودار دوج کوین

همزمان با نگارش این متن، شاخص قدرت نسبی (RSI) روی عدد ۵۶.۷۰ قرار داشت که به سطوح اشباع خرید نزدیک می‌شود اما همچنان در منطقه خنثی قرار دارد.

این امر نشان می‌دهد که ممکن است هنوز برای افزایش قیمت‌ها فضا وجود داشته باشد، اما همچنین هشداردهنده‌ی مقاومت احتمالی در آینده‌ای نزدیک است. خط مکد (MACD) بالاتر از خط سیگنال قرار دارد که نشان‌دهنده‌ی حرکت صعودی است.

تحلیل قیمت دوج کوین

تحلیل قیمت دوج کوین

شکسته شدن سطح مقاومت ۰.۱۲۷۱۸ دلار می‌تواند قیمت را به سمت هدف بعدی یعنی ۰.۱۴۵۰۰ دلار سوق دهد. با این حال، عدم توانایی در حفظ قیمت بالاتر از این سطح ممکن است منجر به عقب‌نشینی به منطقه حمایت در حدود ۰.۱۲۰۰۴ دلار شود.

تحلیل حجم معاملات با توجه به وب‌سایت IntoTheBlock، تحلیل حجم معاملات، چشم‌انداز صعودی دوج‌کوین را بیشتر تأیید می‌کند.

نمودار نشان‌دهنده‌ی حجم معاملات دوج‌کوین بر حسب دلار در دسته‌های مختلف، افزایش تراکنش‌های بزرگ (بالای ۱۰ میلیون دلار) را در طول جهش قیمت سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد.

مطلب پیشنهادی: شغل‌های ساده اما پر درآمد ایران

این دوره، شاهد قابل توجه‌ترین حجم معاملات در تمام دسته‌ها بود که نشان‌دهنده‌ی افزایش فعالیت و گمانه‌زنی در بازار است.

از آن زمان، حجم معاملات کاهش یافته و در سطوح پایین‌تری تثبیت شده است که نشان‌دهنده‌ی کاهش معاملات در مقیاس بزرگ با تثبیت قیمت در حدود ۰.۱۰ تا ۰.۲۰ دلار است.

با این حال، افزایش اخیر حجم معاملات، نشان‌دهنده‌ی علاقه و فعالیت مجدد در دوج‌کوین است.

منبع: ambcrypto

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *