سلطه WIF بر میم‌کوین‌ها؛ رشد 20 درصدی قیمت!

در چند هفته اخیر، بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش قابل توجهی در محبوبیت میم‌کوین‌ها (Meme coins) با تم حیوانات، به ویژه آن‌هایی که با مضمون سگ و گربه هستند، بوده است.

در راس این بخش سرگرم‌کننده اما پر ریسک بازار، dogwifhat (WIF) قرار دارد که در هفت روز گذشته عملکرد بهتری نسبت به سایر میم‌کوین‌ها داشته است.

جهش dogwifhat بر اساس آخرین داده‌های CoinMarketCap، ویف در هفت روز گذشته افزایش قیمت بیش از 20 درصد را تجربه کرده است.

این جهش آن را از نظر ارزش کل بازار در جایگاه چهارم در میان میم‌کوین‌ها قرار داده است. در زمان نگارش این متن، ارزش کل بازار آن بیش از 2.2 میلیارد دلار بود.

با وجود عملکرد هفتگی قوی، dogwifhat در 24 ساعت گذشته نوساناتی را نشان داده است، به طوری که بین سود و زیان در نوسان بوده است. در زمان نگارش این متن، کاهش جزئی کمتر از 1 درصد مشاهده شد.

حجم معاملات در 24 ساعت گذشته

با وجود این نوسانات کوتاه‌مدت، dogwifhat حجم معاملات قابل توجهی در 24 ساعت گذشته داشت که به بیش از 412 میلیون دلار رسید و این نشان‌دهنده محبوبیت و جامعه معاملاتی فعال آن است.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: استخراج بیت‌کوین چیست؟

این حجم معاملات تنها بعد از Pepe قرار داشت که حجمی کمی بالاتر از 449 میلیون دلار داشت.

اگر dogwifhat در بقیه هفته همچنان سود بیشتری نسبت به زیان تجربه کند، می‌تواند به عنوان یکی از برترین ارزهای دیجیتال با بیشترین سود بسته شود.

ادامه رشد WIF

dogwifhat در نمودار تایم فریم روزانه الگویی از سود بیشتر نسبت به زیان را در روزهای اخیر نشان داد.

این میم‌کوین معاملات خود را در تاریخ 1 ژوئن با افزایش دلگرم‌کننده‌ای بیش از 3 درصد به پایان رساند و قیمت آن به حدود 2.27 دلار رسید.

این افزایش، دومین روز متوالی سود برای dogwifhat را نشان می‌دهد که حاکی از یک روند کوتاه‌مدت مثبت در فعالیت معاملاتی آن است.

نمودار قیمت dogwifhat

با وجود کاهش بیش از 1 درصدی بعدی، dogwifhat توانسته است قیمت معاملاتی خود را در حدود 2.2 دلار حفظ کند، که نشان‌دهنده سطحی از ثبات قیمت علی‌رغم عقب‌نشینی است.

تحلیل‌های بیشتر از شاخص قدرت نسبی (RSI) آن نشان داد که RSI کمی پایین‌تر از خط خنثی 50 قرار دارد. این موقعیت نشان می‌دهد که WIF در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد , در حال ضعیف شدن است.

منبع: ambcrypto

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *