داگ‌ویف‌هت (WIF) 28 درصد رشد کرد؛ روند ادامه دارد؟!

داگ‌ویف‌هت (WIF) 28 درصد رشد کرد؛ روند ادامه دارد؟!

ارز دیجیتال داگ‌ویف‌هت (WIF)، یک میم‌کوین (Meme coin) برجسته بر بستر بلاکچین سولانا (Solana)، شاهد جهشی خیره‌کننده ۲۸ درصدی تنها در ۲۴ ساعت گذشته بوده است. در حال حاضر، WIF با قیمت ۲.۱۶ دلار، حجم معاملات ۴۶۴.۱۱ میلیون دلاری و ارزش کل بازار ۲ میلیارد دلاری، توجه علاقه‌مندان به حوزه‌ی ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است.

پیشتازی WIF در بازار میم‌کوین‌ها

با دستیابی به ارزش کل بازار ۲ میلیارد دلاری، WIF پیشتاز بازار میم‌کوین‌ها شده است و از منافع قابل توجه و علاقه‌ی گسترده بهره‌مند می‌شود. WIF در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر، با افزایش چشمگیر ۲۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به عنوان برنده‌ی میدان لقب گرفته است.

مطلب پیشنهادی: آموزش ارز دیجیتال به زبان ساده — بهترین راهنما برای شروع مبتدی‌‌ها

این جهش، WIF را به کانون توجه رسانده و آن را به پرحاشیه‌ترین میم‌کوین بر بستر بلاکچین سولانا تبدیل کرده است. عملکرد WIF، زمینه‌ی گمانه‌زنی برای سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان را فراهم کرده است، به طوری که بسیاری بر این باورند که WIF پتانسیل دستیابی به ارزش کل بازار ۱۰ میلیارد دلاری را دارد.

داگ‌ویف‌هت در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۴ به بالاترین رقم تاریخی خود یعنی ۴.۸۰ دلار دست یافت و پس از آن در ۱۳ دسامبر ۲۰۲۳ به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۰.۰۰۴۱۳۱ دلار سقوط کرد. در حال حاضر، احساسات بازار نسبت به WIF بر اساس شاخص ترس و طمع با عدد ۲۶ (ترس) ترکیبی است.

محبوبیت WIF

رشد سریع WIF همچنین در پذیرش گسترده‌ی آن منعکس شده است. WIF در مدت زمانی کوتاه در ۲۲۲ پلتفرم معاملاتی لیست شده است و توجه میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان به خود جلب کرده است.

بخشی از موفقیت WIF را می‌توان به جامعه‌ی فعال آن و استراتژی‌های بازاریابی خلاقانه‌ی آن نسبت داد. هواداران WIF اخیراً ابتکاری را برای تأمین مالی جمعی جهت به نمایش درآوردن نماد WIF بر روی اسفر نمادین لاس‌وگاس راه‌اندازی کردند.

مطلب مرتبط: استخراج بیت‌کوین چیست؟

این کمپین با موفقیت موفق به جمع‌آوری تقریباً ۷۰۰۰۰۰ دلار شد که به ۹۰ درصد از هدف خود نزدیک شد. چنین تلاش‌های مبتنی بر جامعه، نه تنها باعث افزایش دیده شدن WIF شده است، بلکه اعتماد سرمایه‌گذاران را نیز تقویت کرده است.

پیش‌بینی قیمت WIF

با وجود معامله در نزدیکی اوج اخیر خود، WIF نشانه‌هایی از عملکرد قوی بازار و علاقه‌ی سرمایه‌گذاران را نشان می‌دهد که با نقدینگی بالا و ارزش کل بازار قابل توجه آن پشتیبانی می‌شود. با این حال، این کوین همچنان ۶۰ درصد از بالاترین رقم تاریخی خود یعنی ۴.۸۰ دلار فاصله دارد که نشان دهنده‌ی پتانسیل رشد بیشتر در صورت تداوم روند فعلی است.

تحلیلگران بر این باورند که WIF با توجه به ادامه‌ی احساسات مثبت و فعالیت‌های معاملاتی مرتبط با کمپین اسفر لاس‌وگاس، می‌تواند در ماه جولای به سطوحی در حدود ۲.۵۰ دلار برسد.

منبع: coinpedia

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *