تجزیه و تحلیل ارز آتنا

تجزیه و تحلیل قیمت ارز ENA: سود و خطرات بالقوه پیش روی ارز آتنا

بیزینس آکادمی: پس از سقوط ارز ENA به مناطق خرید تعیین شده خود، خریداران این توکن سود تقریبا 18 درصدی را از خرید خود تجربه کردند. البته اگر شما نیز از خریداران این توکن هستید باید در نظر داشته باشید، که ارز آتنا در صورت از دست دادن حمایت 0.86 دلاری خود، یک حرکت نزولی تا زمانی که حمایت دلار از این ارز به 0.704 برسد خواهد داشت.

کوین آتنا حرکت قیمت بسیار امیدوار کننده ای را نیز نشان می دهد. با این همه سرمای گذاران باید بسیار هشیار باشند و به استراتژی های خود در مدیریت ریسک پایبند بوده و با استفاده از تحلیل های استراتژی خود نقاط ورود و خروج بالاقوه را برای این کوین تعیین کنند.

کوین ENA باز خواهد گشت

ENA Coin شاهد یک مسیر قیمتی مثبت بوده و از مناطق خرید تعیین شده خود همانطور که در تحلیل دیروز سایت کوین مارکت کپ ذکر شد، روند خود را تا 1.18 دلار ادامه داد و در نهایت 18 درصد سود برای کسانی که این ارز را خریداری کرده بودند ایجاد کرد.

سرمایه گذارانی که آتنا را در مناطق خرید مشخص شده خریداری کرده بودند، همچنان از سود 10 درصدی برخورد دار هستند.
با این حال بسیار مهم است، که احتیاط زیادی داشته باشید و بسته شدن شمع روزانه زیر سطح حمایت 0.86 دلار را به دقت بررسی کنید.

اگر ارز آتنا بتواند از سطح 0.86 دلار عبور کند این امکان وجود دارد که یک حرکت نزولی نیز در پی داشته باشد و به سمت رقم 0.704 دلار نزول پیدا کند. برای دوری کردن از این ضرر بهتر بوده که به استراتژی های مدیریت ریسک و ایجاد دستورات توقف ضرر پایبند باشید و در خرید یا فروش این کوین عجله نداشته باشید.

نتیجه‌گیری

عملکرد قیمت اخیر ENA Coin پتانسیل امیدوارکننده ای را نشان می دهد، اما سرمایه گذاران باید مراقب خطرات احتمالی نیز باشند. با نظارت دقیق بر حرکات قیمت، رعایت سطوح حمایت و مقاومت و در نهایت اجرای استراتژی های مدیریت ریسک مناسب، سرمایه گذاران می توانند تصمیمات آگاهانه ای در مورد مسیر آینده ENA Coin بگیرند. که این تصمیم ها می تواند در نهایت موجب سود های کلانی برای سرمایه داران شود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *