علاقه مندی سرمایه داران به لایت کوین

علاقه مندی سرمایه داران به لایت کوین

بیزینس آکادمی: ارزلایت کوین توانسته به نقطه عطف قابل توجهی برسد و اعتماد سرمایه گذاران بسیاری را برای سرمایه گذاری بلند مدت جلب کند. در چند ماه اخیر ما در ارز لایت کوین، شاهد افزایش بسیار چشمگیری بوده که این افزایش نشان از اعتماد سرمایه داران به این رمز ارز دارد.

به گفته Devrim Çaçal یکی از بزرگترین تحلیل گران WAGMI  افزایش پایه دارندگان لایت کوین نشان دهنده احساسات قوی بازار و پتانسیل رشد مداوم این ارز است. در ادامه به دلایل محبوبیت این ارز در میان سرمایه داران خواهیم پرداخت.

افزایش سرمایه داران لایت کوین

محبوبیت رو به رشد لایت کوین و انعطاف پذیری بازار

لایت کوین، یکی از اولین ارزهای دیجیتالی به شمار می‌آید که بیش از 5 میلیون سرمایه دار بلند مدت را در شبکه خود دارد و این نشان تعداد سرمایه دار نشان‌دهنده نقطه عطف بسیار بزرگی برای این ارز است.

د. افزایش اخیر دارندگان LTC و احساسات مثبت بازار، موقعیت لایت کوین را به عنوان یک سرمایه گذاری قابل اعتماد در چشم انداز ارزهای دیجیتال بسیار تقویت می کند.

مطابق داده های IntoTheBlock  ارز لایت کوین رشد قابل توجهی را در بلند مدت مخصوصا در چندین ماه گذشته داشته و همچنین به طور محسوسی دارندگان بلندمدت تنها در یک هفته در فوریه 2024، 170000 نفر افزایش یافته است.

سودآوری بلند مدت LTC یکی دیگر از عوامل قانع کننده برای دارندگان به حساب می‌آید. داده های زنجیره ای نشان می دهد که 67.67٪ از آدرس های LTC (5.43 میلیون) در حال حاضر سود دارند و در مجموع 49.76 میلیون LTC در اختیار سرمایه گذاران قرار دارد.

لایت کوین که در سال 2011 توسط مهندس سابق گوگل، چارلی لی تأسیس شد، به عنوان جایگزینی سبک تر برای بیت کوین (BTC) به حساب می‌آید و محدودیت های درک شده در مقیاس پذیری و سرعت تراکنش را که در بیت کوین وجود داشت به صورت کامل برطرف کرد.

نتیجه گیری

افزایش تعداد سهام داران لایت کوین در بلند مدت نشان دهنده حمایت قوی مردم از این ارز است. سود ثابت لایت کوین برای درصد  قابل توجهی از دارندگان مثبت بوده و به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود این روند مثبت در قیمت لایت کوین همچنان ادامه دار باشد.

منبع: coinmarketcap

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *