َناکامی شیبا در صعود؛ چه عواملی مانع از رشد SHIB شدند؟

َناکامی شیبا در صعود؛ چه عواملی مانع از رشد SHIB شدند؟

میم کوین محبوب شیبا اینو (SHIB) برخلاف انتظارات، با مشکلاتی در روند صعودی پیش بینی شده خود مواجه شده است. این اتفاق، شوکی برای فعالان بازار ارزهای دیجیتال به شمار می رود که پس از افزایش قابل توجه فعالیت های سوزاندن توکن، به احیای قدرتمند این ارز خوشبین بودند.

دشواری های پیش روی SHIB

بر اساس داده های CoinMarketCap، در زمان نگارش این متن، SHIB با کاهش 2.9 درصدی طی 24 ساعت گذشته، در حال حاضر با قیمت 0.00001659 دلار معامله می شود. قیمت این ارز دیجیتال در طول ماه گذشته، کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است.

پس از رسیدن به بالاترین قیمت خود در این دوره، معادل 0.00004501 دلار، SHIB به سرعت با افت چشمگیری روبرو شد که بر نوسانات بازار گسترده ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت. طبق گزارشی پیشین از U.Today، SHIB با عقب ماندن از سایر همتایان خود در گروه ارزهای دیجیتال با تم میم، موجب ضرر بیش از 50 درصد از دارندگان این توکن شد.

مطلب پیشنهادی: والت رمز ارز چیست؟ بررسی مفوم ولت

با این وجود، SHIB اخیراً در یک معیار کلیدی، علائمی از بهبود بالقوه را نشان داد. همانطور که پیشتر اعلام شد، سوزاندن توکن SHIB طی 24 ساعت گذشته با جهشی قابل توجه، معادل 8596.57 درصد، افزایش یافت. گفتنی است در این مدت، بیش از 17.7 میلیون توکن شیبا از گردش خارج شد. این افزایش چشمگیر، بسیاری را به این باور رساند که این ارز دیجیتال با تم میم در آستانه یک جهش قابل توجه قرار دارد.

این خوشبینی بر این اصل استوار است که سوزاندن توکن، کمیابی آن را در بازار افزایش می دهد. در نتیجه، اگر تقاضا ثابت بماند یا رشد کند، انتظار می رود قیمت آن افزایش یابد. خوش بینی مثبت نسبت به قیمت SHIB همچنین با اعلام اخیر لوسی، مدیر اجرایی شیبا اینو، تقویت شد. این مدیر اجرایی، از اقدامات پیشگیرانه متعددی در اکوسیستم این ارز دیجیتال، از جمله تجدید هویت بصری توکن SHIB، خبر داد.

آینده SHIB چه خواهد شد؟

با وجود عقب نشینی فعلی، ذکر این نکته ضروری است که SHIB به طور تاریخی در مواجهه با مشکلات، مقاومت بالایی از خود نشان داده است. کاهش های گذشته اغلب با بهبودهای قابل توجه به دنبال بوده است که توسط مشارکت های راهبردی، پیشرفت های تکنولوژیکی و پذیرش فزاینده این ارز دیجیتال رقم خورده است.

نکته قابل توجه این است که حجم معاملات 24 ساعته SHIB با افزایش 37 درصدی روبرو شده است، که نشان دهنده احیای اعتماد سرمایه گذاران به این ارز دیجیتال است.

منبع: u.today

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *