اخبار شیبا اینو

شیبا اینو با جهش امروزی کاردانو را تصاحب می‌کند: آینده این ارز چیست؟

بیزینس آکادمی: افزایش مداوم قیمت Shiba Inu در مارس 2024 یک رالی مشابه را هدف قرار داده است، جایی که این رمز ارز به بالای 0.000035892 دلار رسید. با پیش‌بینی‌های مبتنی بر شرایط فعلی بازار، میم کوین این پتانسیل را دارد که فراتر از هدف ماه مارس افزایش یابد.

جهش امروزی شیبا اینو

پس از این افزایش قیمت سکه پپه و سایر میم کوین ها، شیبا اینو نیز وارد سود شده است. فقط امروز، قیمت شیبا اینو 18 درصد افزایش یافت و ارزش آن را به بالاترین سطح ماهانه 0.00002931 دلار رساند.

علاوه بر این، موقعیت SHIB در بازار ارزهای دیجیتال با افزایش ارزش بازار آن به 17.27 میلیارد دلار تغییر کرده است و آن را به عنوان دهمین ارز دیجیتال بزرگ، بالاتر از Cardano در این لیست قرار داده است.

اگرچه قیمت Cardano در حال افزایش است و می تواند جایگاه خود را به دست آورد، اما در حال حاضر، این به یک نقطه عطف خوب برای این سکه meme سگ تبدیل شده است.

چرا قیمت شیبا اینو امروز در حال افزایش است؟

قیمت شیبا اینو پس از تأیید صندوق قابل معامله در بورس (ETF) اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در چند روز گذشته افزایش یافته است. چ

این تاییدیه، امکان رشد قیمت برای اتریوم و سایر کوین‌های مبتنی بر اتریوم، از جمله SHIB را به وجود آورده است. در این میان، کوین‌های PEPE، FLOKI، NOT و بسیاری دیگر نیز شاهد افزایش قیمت بوده‌اند و حالا شیبا اینو هم بخشی از این رشد شده است. قیمت SHIB تا دیروز به آرامی در حال حرکت بود تا اینکه به روند صعودی سایر میم‌کوین‌ها پیوست.

علاوه بر این، دوج‌کوین نیز در حال آماده شدن برای یک جهش است که باعث ایجاد هیجان زیادی در مورد میم‌کوین‌های با مضمون سگ شده است و تأثیر آن بر شیبا اینو نیز مشهود است. با افزایش تمایل سرمایه‌گذاران به خرید، SHIB توانسته این افزایش 18 درصدی را تجربه کند.

آیا Surge پایدار خواهد بود یا قیمت SHIB کاهش می یابد؟

قیمت شیبا اینو بالاخره از میانگین متحرک 50 روزه عبور کرده است، که این امر امکان افزایش بیشتر قیمت را در آینده باز می کند. بر اساس پیش بینی تحلیلگران برای افزایش قیمت آلتکوین ها در ماه ژوئن و با توجه به عوامل صعودی فعلی، SHIB به سمت هدف 0.00003 دلار حرکت می کند.

شاخص های تکنیکال، از جمله افزایش 35 درصدی در بهره باز و افزایش 169 درصدی در حجم معاملات، شرایط صعودی را برای شیبا اینو تایید می کنند. تحلیلگران بر این باورند که اگر کندل روزانه شیبا بتواند بالاتر از 0.000029 دلار بسته شود، این میم کوین به زودی شاهد افزایش 50 درصدی و رسیدن به قیمت 0.000045 دلار خواهد بود.

با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به منطقه اشباع خرید است. اگر این میم کوین وارد منطقه اشباع خرید شود، ممکن است فشار فروش بر ارز دیجیتال غالب شود و باعث ضررهای مقطعی شود.

در آخر

افزایش مداوم قیمت Shiba Inu در مارس 2024 یک رالی مشابه را هدف قرار داده است، جایی که به بالای 0.000035892 دلار رسید. با پیش‌بینی‌های مبتنی بر شرایط فعلی بازار، میم کوین این پتانسیل را دارد که فراتر از هدف مارس افزایش یابد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *