سولانا آیا به سمت 188 دلار خواهد رفت؟

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا: آیا سولانو به سمت 188 دلار می رود؟

بیزینس آکادمی: با وجود افت اخیر قیمت، سولانا همچنان با افزایش 794 درصدی از ابتدای سال جاری (YTD) روبرو بوده است. تحلیلگران پیش بینی می کنند که سولانا به زودی روند صعودی خود را از سر خواهد گرفت و قیمت آن به حدود 188 دلار برسد.

رشد قابل توجه سولانا در سال 2024

ارز دیجیتال سولانا (SOL)، توکن بومی بلاکچین سولانا، شاهد افزایش قابل توجهی از حدود 20 دلار در اواخر سال 2023 به 200 دلار در اوایل سال 2024 بود.

با وجود کاهش اخیر قیمت، این ارز دیجیتال همچنان با افزایش 794 درصدی از ابتدای سال جاری (YTD) روبرو بوده است. در حال حاضر، سولانا با قیمتی حدود 144.5 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 10 درصدی با ارزش کل بازار 67 میلیارد دلاری است.

مطالب مرتبط: نحوه ساخت، خرید و فروش nft

پیش بینی از سرگیری روند صعودی سولانا

متیو دیکسون، مدیرعامل Evai، انتظار دارد سولانا به زودی روند صعودی خود را از سر بگیرد و قیمت آن به حدود 188 دلار برسد. با این حال، به نظر می رسد این ارز دیجیتال ابتدا نیاز به غلبه بر یک اصلاح کوتاه مدت دارد.

تحلیل تکنیکال سولانا

متیو دیکسون، مدیرعامل Evai، در توییتی اخیر اظهار داشت که حرکت قیمت فعلی سولانا شبیه به یک الگوی “پنج موج صعودی” است که به دنبال آن اصلاح “ABC” در موج دوم دیده می شود.

او بر این باور است که سولانا ممکن است در فاز اصلاح ABC با افت کوتاهی روبرو شود که به تثبیت بازار با حذف فروشندگان استقراضی کمک می کند. انتظار می رود این اصلاح سطح حمایتی قوی در حدود 144 دلار ایجاد کند. دیکسون پس از تثبیت این سطح حمایتی، پیش بینی می کند قیمت سولانا به سمت 188 دلار حرکت کند.

تاثیر آمار PCE بر قیمت سولانا

پیش بینی سعود قیمت سولانا

انتشار آمار “هزینه های مصرف شخصی” (PCE) امروزه نقش مهمی در روند سولانا خواهد داشت. شاخص قیمت PCE، که معیار ترجیحی فدرال رزرو ایالات متحده برای سنجش تورم است، قرار است توسط اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی ایالات متحده در ساعت 12:30 به وقت گرینویچ منتشر شود.

در حال حاضر، سولانا بالاتر از 144 دلار و میانگین متحرک ساده 100 ساعته معامله می شود. در نمودار ساعتی SOL/USD، یک خط روند صعودی با حمایت در 142 دلار، نزدیک به سطح بازگشت فیبوناچی 50٪ از حرکت اخیر بین 138 تا 151 دلار مشاهده می شود.

جمع بندی

تحلیلگران بر این باورند که سولانا با پشت سر گذاشتن اصلاح کوتاه مدت و تحت تاثیر عوامل مثبت، پتانسیل صعود به سمت قیمت 188 دلار را دارد. با این حال، توجه به آمارهای کلان اقتصادی مانند PCE و واکنش بازار به آنها نیز برای پیش بینی دقیق تر روند قیمت سولانا ضروری است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *