جهش قیمت تون کوین و کاردانو

جهش قیمت تون کوین و کاردانو؛ رشد همچنان ادامه دارد!

با تسلط نوسانات بر بازار رمزارز، دارایی‌هایی مانند تون‌کوین (Toncoin) و کاردانو (Cardano) در حال فاصله گرفتن از احساسات نزولی هستند. در هفته گذشته، اکثر دارایی‌های برتر پس از خروج سرمایه‌گذاران نهادی از بازار، روندی خنثی را تجربه کردند. این وضعیت باعث شد تا قیمت بیت‌کوین (BTC) قبل از تلاش برای بازگشت، حول و حوش ۶۱ هزار دلار نوسان داشته باشد.

تون‌کوین و کاردانو با پیشی گرفتن از دارایی‌های برتر رمزارز از نظر ارزش بازار، نویدبخش بودن خود را به رخ کشیده‌اند. در زمان نگارش این متن، ارزش کل بازار با کاهش ۱.۴۲ درصدی به ۲.۲۹ تریلیون دلار رسیده است، در حالی که بیت‌کوین و اتریوم با زیان‌های ۲۴ ساعته مواجه هستند. عوامل درون-زنجیره‌ای صعودی و تحولات کلیدی صنعت، محرک‌های اصلی قیمت TON و ADA به شمار می‌روند.

تون کوین در صدر جدول سوددهی

توجهات بازار به تون‌کوین معطوف شده است تون‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته با جهشی ۴.۵ درصدی، سایر بازار را پشت سر گذاشته و به روند صعودی خود ادامه داده است. در طول هفت روز گذشته، TON با رشدی ۸ درصدی، تمامی زیان‌های قبلی خود را جبران کرده است. در حالی که آمار ماهانه اکثر دارایی‌ها کاهش یافته، TON همچنان به اوج خود ادامه داده و به ۲۲ درصد رسیده است. این دارایی با پشت سر گذاشتن دوج‌کوین، به هشتمین رمزارز بزرگ از نظر ارزش بازار تبدیل شده و به ثبت رکوردی جدید نزدیک‌تر می‌شود.

مطلب پیشنهادی: درآمد زایی با ارزهای دیجیتال

قیمت TON در حال حاضر ۸.۰۵ دلار است که ارزش بازار آن را به ۱۹.۸ میلیارد دلار می‌رساند، در حالی که حجم معاملات امروز ۵۷ درصد افزایش یافته است. ماه گذشته، تون‌کوین با لمس ۸.۲۴ دلار به بالاترین قیمت تاریخی خود دست یافت و در حال حاضر ۲.۳۷ درصد با آن فاصله دارد. با افزایش علاقه صعودی، برخی از کاربران انتظار دارند این دارایی از آن سطح عبور کند.

قیمت TON

تون‌کوین با آغاز معاملات این دارایی در صرافی‌های قزاقستان پس از تأییدیه‌های نظارتی، مورد توجه قرار گرفت. به طور مشابه، شرکت سرمایه‌گذاری پانترا کپیتال نیز سرمایه‌گذاری خود را در تون‌کوین افزایش داده است.

رشد قیمت کاردانو

کاردانو در مسیر رشد این دارایی که از سوی جامعه به عنوان قاتل اتریوم شناخته می‌شود، با جهشی ۳.۵ درصدی با قیمت ۰.۴۱۸ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار خود را به ۱۴.۹ میلیارد دلار می‌رساند. آمار هفتگی ۶ درصد افزایش یافته است، در حالی که حجم معاملات روزانه شاهد افزایش اندکی بوده است. به طور کلی، روند صعودی اخیر ADA ناشی از پیش‌بینی ارتقاهای شبکه و افزایش حجم درون-زنجیره‌ای است. تحلیلگران صعودی با وجود نوسانات بازار، پیش‌بینی می‌کنند که این دارایی از سطح مقاومتی فعلی عبور کند.

منبع: coingape

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *