تون کوین سقف قیمتی خود را شکست! هدف بعدی 10 دلار؟

تون کوین سقف قیمتی خود را شکست! هدف بعدی 10 دلار؟

بیزینس آکادمی: تون کوین (Toncoin) با رسیدن به سطح 7.3 دلاری سقف قیمتی خود را شکست و بالاترین قیمت خود را ثبت کرد.

توکن TON با دستیابی به بالاترین قیمت تاریخی خود در سطح ۷.۳ دلار به یک نقطه عطف قابل توجه دست یافته است. علی‌رغم اصلاح قیمتی که پس از آن رخ داد، توانایی TON در ایستادگی در برابر فشارهای نزولی بازار، تحلیلگران و سرمایه‌گذاران پیش‌بینی قیمت ۱۰ دلاری برای این رمزارز می‌کنند. این دستاورد قابل توجه، رشد سریع TON و تأثیر فزاینده شبکه TON را برجسته می‌کند.

Toncoin پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی شاهد اصلاحی به میزان ۴.۷۹ درصد بود. در حالی که این افت قیمت ممکن است از دیدگاه کوتاه مدت قابل توجه به نظر برسد، اما چشم‌انداز کلی صعودی TON را که از اواسط اردیبهشن ماه آغاز شده است، خدشه‌دار نمی‌کند. TON طی ۴۱ روزی که خود را بالاتر از امواج نزولی بازار نگه داشته است، چندین سقف و کف قیمتی بالاتر را به ثبت کرده است که نشان‌دهنده علائم یک روند صعودی است.

مطلب پیشنهادی: معرفی راه‌های کسب درآمد از تلگرام

در زمان نگارش این متن، TON با قیمت ۷.۸۶ دلار معامله می‌شود که حاکی از افزایش ۱۰.۱۵ درصدی در ۷ روز گذشته است و حجم معاملات TON را ۲۲ درصد افزایش داده است.

شاخص جریان نقدی چایکین (CMF) از این چشم‌انداز صعودی پشتیبانی می‌کند. با وجود افت قیمت، جریان نقدی چایکین همچنان بالا باقی مانده است و سرمایه‌گذاران همچنان دارایی‌های خود را به طور مداوم وارد شبکه تون می‌کنند. با این حال، شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز کاهش یافته است که نشان‌دهنده کاهش موقتمی در قدرت حرکت است. نکته مهم این است که RSI همچنان بالای ۵۰ باقی مانده است، که نشان می‌دهد برخی احساسات صعودی زیربنایی همچنان وجود دارد.

عرضه تتر (USDT) روی بلاکچین TON

عرضه تتر (USDT) روی بلاکچین TON

عرضه تتر (USDT) روی بلاکچین TON

یکی از عوامل اصلی که منجر به افزایش قیمت تون کوین شده است، ورود تتر (USDT) به شبکه TON است. از زمان راه‌اندازی تتر روی این شبکه در ماه فروردين، TON شاهد افزایش چشمگیری در گردش خود بوده است.

عرضه در گردش USDT با رشد ۷۶ درصدی تنها در یک ماه، به رقم خیره کننده ۵۸۰ میلیون دلار دست یافته است. افزایش عرضه در گردش USDT با فعالیت کاربران در شبکه TON هم‌سو بوده است و شبکه شاهد افزایش ۳۰۰ درصدی کاربران فعال روزانه در این دوره بوده است که به بالاترین رقم خود یعنی ۶۳۲ هزار نفر رسیده است.

مطالب مرتبط: رمز ارز چیست؟

افزایش فعالیت کاربران نشان‌دهنده علاقه و کاربرد فزاینده است، عواملی که نقش بسزایی در موفقیت آینده این توکن دارند.

با نگاهی به آینده، چندین عامل منجر به رسیدن Toncoin به بالاترین قیمت تاریخی خود و احتمالاً رسیدن به قیمت ۱۰ دلار شده است. ادغام مداوم تتر که مستقیماً به دلار مرتبط است، نقش مهمی در مسیر رشد ایفا می‌کند. در دسترس بودن USDT در شبکه TON نه تنها نقدینگی را افزایش می‌دهد، بلکه کاربران و توسعه‌دهندگان بیشتری را نیز به این اکوسیستم جذب می‌کند.

با نگاه به آینده، افزودن ابزارهای توسعه قدرتمندتر و توسعه راه‌حل‌های لایه ۲ سازگار با EVM می‌تواند رشد در شبکه Toncoin را تسریع ببخشد. علاوه بر این، شبکه قصد دارد تا DEXهایی با مدل‌های اجرای سفارش غیر استاندارد که شامل صرافی‌های مبتنی بر دفترچه سفارش محدود می‌شود، معرفی کند. این پیشرفت‌ها طیف گسترده‌تری از توسعه‌دهندگان و کاربران را جذب خواهد کرد و در نهایت منجر به اکوسیستم مناسب‌تر و بزرگ‌تری خواهد شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *