5میم کوین با سود 10 برابری

میم کوین هایی که در ماه آینده با سود 10 برابری همراه خواهند بود!

بیزینس آکادمی: بازار ارزهای دیجیتال در آستانه پایان ماه تیر با روندی نزولی مواجه است و این نشان‌دهنده افزایش احساسات نزولی در این فضا می‌باشد. همچنین، نشانه‌های موجود حاکی از ورود ارزهای دیجیتال برتر به فاز تثبیت قیمت است که بیانگر ابهام در روند آتی قیمت‌ها می‌باشد.

با این حال، در چند روز گذشته، میم‌کوین‌های میان‌ارزش و کم‌ارزش، توجه زیادی را از سوی بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده‌اند. این امر نشان‌ دهنده تغییر جهت توجه سرمایه‌گذاران به سمت این نوع ارزها برای کسب سود حداکثری در کوتاه‌ مدت است.

سود 10 برابری با 5 میم کوین آینده دار

5 میم کوین که در ماه آینده سود زیادی کسب خواهند کرد

در این مقاله، به بررسی پنج میم‌کوین برتر پرداخته‌ایم که پتانسیل تسلط بر بازار ارزهای دیجیتال را در ماه مرداد دارند.

۱. بیبی‌ترامپ (BABYTRUMP):

بیبی‌ترامپ، که بر بستر بلاک‌چین سولانا ساخته شده است، جدیدترین نسخه از ارزهای دیجیتال با مضمون ترامپ می‌باشد. این پروژه با هدف ادغام دنیای میم‌ها با استحکام فناوری بلاک‌چین طراحی شده است.

این میم‌کوین با قیمت معاملاتی ۰.۰۰۷۸۲۹ دلار و عرضه در گردش ۱.۶ میلیارد توکن، در جایگاه ۳۷۲۵ فهرست جهانی ارزهای دیجیتال قرار گرفته است. ارزش بازار این ارز دیجیتال بر اساس گزارش خود آن‌ها ۱۲.۵۹ میلیون دلار می‌باشد.

قابل ذکر است که این میم‌کوین طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۴.۳۱ درصد افزایش قیمت داشته است، در حالی که حجم معاملات آن با کاهش ۶۱ درصدی مواجه بوده است. همچنین، بیبی‌ترامپ در طول هفت روز گذشته ۱۱۸۱۴.۸۵ درصد افزایش قیمت داشته و از زمان عرضه خود نیز ۹۶۱۲.۳۲ درصد رشد کرده است.

مطالب مرتبط: مشاغل پردرآمد در جهان

۲. مادر ایگی (MOTHER):

این میم‌کوین مبتنی بر سولانا طی چند روز گذشته با ثبت افزایش قیمت چشمگیر در مدت زمان کوتاه، توجه قابل توجهی را از سوی بازار ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است.

قیمت مادر طی یک ماه گذشته ۲۷۷.۴۶ درصد افزایش یافته است. این میم‌کوین با ارزش بازار ۵۹.۷۹ میلیون دلار و عرضه در گردش ۹۹۰ میلیون توکن، جایگاه ۲۵۵۶ فهرست جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

۳. صندوق قابل معامله در بورس سول (SOLETF):

میم کوین های آینده دار

با جهش قیمت ارز دیجیتال سولانا و افزایش گمانه‌زنی‌ها در مورد صندوق قابل معامله در بورس سول (ETF)، توکن‌های مبتنی بر سولانا با افزایش قیمت روبرو شده‌اند. SOLETF یکی از چنین پروژه‌هایی است که با شعار “راه سرگرم‌کننده‌ای برای آزادی مالی” شناخته می‌شود.

قیمت SOLETF طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۵.۷۰ درصد افزایش یافته است، در حالی که حجم معاملات آن با کاهش ۲.۲۷ درصدی مواجه بوده است. همچنین، این میم‌کوین از زمان عرضه خود ۳۷۸.۵۵ درصد افزایش قیمت داشته است که نشان‌دهنده چشم‌انداز صعودی قوی برای دوره آتی می‌باشد.

در زمان نگارش این مقاله، SOLETF دارای عرضه در گردش ۴۲,۰۰۰ توکن و قیمتی معادل ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۷۴۸۴ دلار می‌باشد. این میم‌کوین با ارزش بازار ۳۲۱,۱۶۳ هزار دلار، در حال حاضر در جایگاه ۳۵۱۰ فهرست جهانی ارزهای دیجیتال قرار دارد.

۴. هاپی (HOPPY):

این میم‌کوین بر اساس کتاب معروف “سوارکاران شب” اثر مت فیوری، هنرمند و تصویرگر که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، ساخته شده است. هاپی یک شخصیت قورباغه‌ انسان‌نما است و یکی از معدود شخصیت‌های فیوری به شمار می‌رود که واقعاً می‌توان آن را منحصر به فرد در نظر گرفت.

با وجود کاهش قیمتی تقریباً ۲۶ درصدی هاپی طی ۲۴ ساعت گذشته، این میم‌کوین در طول هفت روز گذشته ۲۷.۸۳ درصد افزایش قیمت داشته و از زمان عرضه خود نیز رشدی ۱۰ برابری را تجربه کرده است. علاوه بر این، هاپی با ارزش بازار ۳۲.۵۳ میلیون دلار، جایگاه ۶۵۸ فهرست جهانی ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

5. وای (WHY)

چرا (WHY)، یک پروژه مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس (BEP20) است که با الهام از مفهوم “ترس از دست دادن فرصت” (FOMO) و با تصویری از یک فیل دو قطبی خشمگین، به عنوان یک توکن سرگرم‌کننده پا به عرصه اینترنت گذاشته است. این پروژه از زمان عرضه خود توانسته جامعه‌ای قابل توجه را به خود جلب کند.

ارز دیجیتال وای با قیمت معاملاتی ۰.۰۰۰۰۰۰۱۳۴۹ دلار و عرضه در گردش ۴۲۰ تریلیون توکن، جایگاه ۵۰۸ام در میان میم‌کوین‌ها را از آن خود کرده است و ارزش بازار آن نیز به ۵۶.۶۶ میلیون دلار می‌رسد.

در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش وای ۷.۱۴ درصد و در طول یک هفته گذشته ۲۶.۳۳ درصد افزایش یافته است. قابل ذکر است که قیمت وای از زمان عرضه خود، رشدی خیره‌کننده معادل ۶۱۹.۰٪ را تجربه کرده است که نشان‌دهنده خوش‌بینی و علاقه‌ی زیاد بازار به این ارز دیجیتال می‌باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *