افزایش قیمت xrp در ماه جولای

بعد از این اتفاق xrp افزایش پیدا خواهد کرد!

با توجه به شواهد تاریخی، ارز دیجیتال XRP، هفتمین ارز بزرگ از نظر ارزش بازار، ممکن است در ماه جولای با افزایش قابل توجهی در قیمت مواجه شود. طی دو سال گذشته، XRP در ماه جولای عملکرد خارق العاده ای از خود نشان داده و ماه را با سود خیره کننده ای به پایان رساند.

افزایش xrp آیا ممکن است؟

در جولای 2022، XRP شاهد افزایش قابل توجهی بود و این ماه را با 14 درصد افزایش به پایان رساند. این حرکت صعودی در جولای 2023 نیز ادامه یافت، زمانی که XRP رشدی 48 درصدی را تجربه کرد.

افزایش قیمت در سال 2023 به طور قابل توجهی تحت تأثیر رأی محوری در دادخواست ریپل (Ripple) بود که اعلام کرد XRP به خودی خود یک اوراق بهادار محسوب نمی شود. این پیروزی حقوقی باعث افزایش اعتماد سرمایه گذاران و بهبود روند قیمت شد.

با نگاهی به سناریوی فعلی، قیمت XRP در ژوئن 2024 با کاهش 8 درصدی مواجه شد. با این حال، اگر الگوی صعودی تاریخی ادامه یابد، XRP ممکن است در ماه جولای به شدت بهبود یابد.

این پیش بینی بر اساس ترکیبی از عملکرد گذشته و احساسات بازار است. حکم دادخواست ریپل در سال گذشته نقش اساسی در افزایش قیمت XRP داشت و هرگونه تحول مثبت دیگری در دادگاه جاری می تواند تأثیر مشابهی داشته باشد. علاوه بر این، روندهای گسترده تر بازار و اخبار بالقوه مثبت در مورد ریپل و دفتر کل XRP (XRP Ledger) نیز می تواند XRP را به سمت بالا سوق دهد.

نمودار تغییرات قیمت xrp

تحرکات قیمتی XRP در زمان نگارش این متن، قیمت XRP در 24 ساعت گذشته با 2.24 درصد افزایش به 0.4828 دلار رسیده است. قیمت XRP از کف قیمت روز جمعه یعنی 0.468 دلار روند صعودی خود را حفظ کرده است و در صورت بسته شدن بازار با رنگ سبز، سومین روز متوالی افزایش قیمت را تجربه خواهد کرد.

نمودار ماهانه XRP/USD، تهیه شده توسط تریدینگ ویو (TradingView) اگر XRP جهش فعلی خود را ادامه دهد و بالاتر از میانگین متحرک ساده (SMA) روزانه 50 و 200 خود به ترتیب در 0.503 و 0.556 دلار شکسته شود، ممکن است تلاش کند تا به مانع سقف محدوده در 0.57 دلار برسد. در صورت سقوط بیشتر، سطح حمایتی 0.46 دلار ممکن است در کوتاه مدت برای نظارت حیاتی باشد. اگر این حمایت کلیدی از دست برود، XRP ممکن است به 0.41 دلار سقوط کند.

مطالب مرتبط: کسب درآمد دلاری از برنامه نویسی

XRP سابقه عملکرد قوی در ماه جولای را دارد و در دو سال گذشته شاهد افزایش قابل توجهی بوده است. اگر این روند ادامه یابد، این ارز دیجیتال پس از یک ماه ژوئن نزولی، می تواند شاهد یک جهش قابل توجه باشد. سرمایه گذاران با دقت نظاره گر خواهند بود، به این امید که الگوهای تاریخی حفظ شوند و منجر به جولای صعودی برای XRP شوند.

با این حال، باید توجه داشت که در حالی که روندهای تاریخی راهنمای مفیدی ارائه می دهند، ممکن است تضمینی برای عملکرد آینده نباشند.

منبع: coinmarketcap

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *