این 3 میم کوین را زیر نظر داشته باشید!

این 3 میم کوین را زیر نظر داشته باشید!

بیزینس آکادمیروند صعودی امروز بازار ارزهای دیجیتال باعث بهبود شرایط برخی رمزارزها شده است و در این میان 3 رمزارز بیشتر از همه احتمال رشد دارند.

با روند صعودی امروز دارایی‌های رمزنگاری، آلت‌کوین‌ها (Altcoins) و میم‌کوین‌های برتر اندکی افزایش قیمت را تجربه می‌کنند. بازار ارزهای دیجیتال طی هفته گذشته با افت همراه بوده است و بیت‌کوین (Bitcoin) پس از افول از سطح ۷۰ هزار دلار، به محدوده ۶۵ هزار دلار سقوط کرد. با لیکویید شدن میلیاردها دلار، دارایی‌های رمزنگاری با افت قابل توجهی مواجه شدند و این امر بر آمار امور مالی غیرمتمرکز (دیفای) و ورود نقدینگی نهادی تأثیر منفی گذاشت.

توجه: این مطلب پیشنهاد سرمایه‌گذاری و مالی نیست.

با این حال، جهش امروز سیگنال‌های مثبتی را به بازار ارسال کرده است و طرفداران میم‌کوین‌ها (Meme coins) با کسب سودهای ۱۰۰ برابری، ارزش کل بازار را به سطوح قبلی سوق می‌دهند.

مطالب پیشنهادی: ارزهای دیجیتال تمرکز سرمایه گذاران را جلب می کنند

کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال با افزایش ۲.۳ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، به ۲.۴۷ تریلیون دلار رسیده است. با وجود این، ارزش کل میم‌کوین‌ها در همین بازه زمانی ۵ درصد کاهش یافته و به ۴۹.۴ تریلیون دلار رسیده است. در میان دارایی‌هایی که شاهد ورود جریان نقدی هستند، در ادامه به معرفی چند میم‌کوین برای خرید می‌پردازیم:

در این مطلب خواهید خواند...

Grok1.5

Grok1.5 امروز با افزایش ۱۰درصد و ۳ صدم درصد، چرخشی در احساسات معاملاتی را رقم زده است. این افزایش روزانه باعث شده تا جریان ورود سرمایه به این دارایی در بلندمدت تقویت شود. همچنین، ورود نقدینگی هفتگی به ۵۷.۷ درصد و ماهانه به ۶۸.۳ درصد رسیده است. Grok1.5 در زمان نگارش این متن با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۸ دلار و حجم معاملات ۲۴ ساعته بیش از ۷۵ هزار دلار معامله می‌شود.

Grok1.5 به دلیل جهش توکن‌های هوش مصنوعی، یکی از میم‌کوین‌های خریدنی به شمار می‌رود. طی ۲۴ ساعت گذشته، پس از اینکه انویدیا (Nvidia) به بزرگترین شرکت از نظر ارزش بازار تبدیل شد، ارزش سهام شرکت‌های هوش مصنوعی به شدت افزایش یافت.

Basenji (BENJI)

Basenji با قیمت ۰.۰۷۳۳۲ دلار معامله می‌شود و امروز با کسب ۷۸ درصد افزایش، سودهای کوتاه‌مدت به دست آورده و احساسات منفی را از بین برده است. با این حال، ارقام هفتگی همچنان با افت ۲۱ درصدی در منطقه قرمز قرار دارند، در حالی که ارقام ماهانه با افزایش قابل توجه ۳۲۳ درصدی همراه هستند.

مطالب مرتبط: تون کوین سقف قیمتی خود را شکست! هدف بعدی 10 دلار؟

بر اساس داده‌های کوین‌گکو، ارزش بازار این دارایی ۷۳.۳ میلیون دلار است و حجم معاملات روزانه آن حدود ۵.۶ میلیون دلار است.

Billy

قیمت Billy پس از کسب سودهای درون‌روزانه، امروز با افزایش ۵۸ درصدی، به بیش از ۵۰ برابر سود دست یافته است. این دارایی با قیمت ۰.۰۴۸۸۱ دلار معامله می‌شود و همچنان میم‌کوین‌های جدید، سرمایه‌گذاران خوش‌بین را به سمت خود جذب می‌کنند. طی ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات این دارایی به ۴۵ میلیون دلار رسیده است که نشانگر حضور خریداران در بازار است.

همچنین، علاقه‌مندان به بازار به روندهای صعودی آتی در بحبوحه تبدیل شدن ارزهای دیجیتال به موضوعی انتخاباتی در ایالات متحده به عنوان محرک‌های مثبت اشاره می‌کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *