این آلت کوین‌ها تابستان رشد خیره‌کننده‌ای خواهند داشت!

این آلت کوین‌ها در تابستان رشد خیره‌کننده‌ای خواهند داشت!

عرصه ارزهای دیجیتال سرشار از خوش بینی است، چرا که انتظار می رود آلت کوین (Altcoins) های منتخب همچون سولانا (SOL)، تون کوین (TON)، پالیگان (MATIC)، ترون (TRX) و نیر پروتکل (NEAR) دستاوردهای قابل توجهی کسب کنند. هر یک از این ارزها اخیراً با پیشرفت های نوآورانه تکنولوژیکی و نرخ پذیرش رو به فزونی، شاهد افزایش اندکی بوده اند. این عوامل نوید عملکردی قدرتمند را در ماه های آتی می دهند.

سولانا

سولانا به عنوان یک پلتفرم برجسته بلاکچین، با پردازش سریع تراکنش ها و زیرساخت مستحکم خود، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. این پلتفرم به عنوان یک راهکار لایه ۱، با دارا بودن یک اکوسیستم پویا و تعداد رو به افزایش توسعه دهندگانی که در حال ساخت برنامه های غیرمتمرکز هستند، توانسته دنباله روی قابل توجهی جذب کند. ویژگی های پیشگامانه سولانا به طور چشمگیری اعتماد سرمایه گذاران را تقویت کرده است.

مطلب پیشنهادی: بهترین سرمایه گذاری با بودجه کم

سولانا حتی در بحبوحه نوسانات اخیر بازار، قیمت ثابتی را حفظ کرده است و هم اکنون با ارزش ۱۴۱ دلار، بیانگر افزایش ۵ درصدی نسبت به روز گذشته می باشد. قیمت سولانا طی سال گذشته با جهشی خیره‌کننده از ۲۰ دلار به رقم فعلی رسیده است که نشان دهنده افزایشی چشمگیر به میزان ۶۱۲ درصد می باشد.

سولانا در حال حاضر در رتبه پنجم CoinMarketCap قرار دارد و ارزش کل بازار آن ۶۵.۴۱ میلیارد دلار برآورد شده است. با روند بهبود بازار، ارزش SOL پتانسیل افزایش بیشتر را در تابستان پیش رو دارد.

تون کوین

تون کوین که توسط تلگرام (Telegram) ساخته شده است، با زیرساخت پیشرفته لایه ۱ خود، عرصه بلاکچین را متحول کرده است. این ارز دیجیتال به واسطه قابلیت های مقیاس پذیری و سهولت استفاده، به طور اثربخشی پاسخگوی نیازهای طیف وسیعی از مخاطبان است. این پلتفرم با ارائه کارمزد تراکنش های پایین و سرعت پردازش بالا، خود را از سایرین متمایز می سازد.

قیمت فعلی تون کوین ۷.۵۹ دلار می باشد. این رقم بیانگر افزایش ۵ درصدی در روز گذشته و ۴ درصدی در ماه جاری است. چنین آمار و ارقامی، نشان دهنده یک روند مثبت و قدرتمند در بازار است. TON با ارزش کل بازار ۱۹ میلیارد دلاری، جایگاه دوج کوین (DOGE) را تصاحب کرده و در رتبه هشتم CoinMarketCap قرار دارد.

تون کوین طی سال گذشته با افزایش ۴۵۱ درصدی، خود را به عنوان یک سرمایه گذاری امیدوار کننده معرفی کرده است. این روند حاکی از آن است که TON می تواند به عنوان یکی از گزینه های پیشرو در میان آلت کوین های لایه ۱، بازده بالقوه بالایی را در بازار صعودی پیش بینی شده به ارمغان آورد.

پالیگان

پالیگان با افزودن به قابلیت مقیاس پذیری و همکاری پذیری اتریوم بدون تغییر در چارچوب اصلی آن، به عاملی حیاتی در تقویت عملکرد و گستره آن تبدیل شده است. پالیگان با پیاده سازی زنجیره های جانبی، توان پردازش اتریوم را تقویت و هزینه هر تراکنش را کاهش می دهد که به نفع گستره وسیع کاربران آن تمام می شود.

عملکرد اخیر MATIC قابل توجه است، چرا که از زمان عرضه با جهشی خیره‌کننده، ۱۰,۰۷۹ درصد افزایش یافته است. قیمت فعلی پالیگان ۰.۴۹۲۴ دلار است که بیانگر افزایشی ۱.۲۶ درصدی طی روز گذشته می باشد. این ارز دیجیتال با ارزش کل بازار ۴.۸۷ میلیارد دلار، جایگاه بیستم CoinMarketCap را از آن خود کرده است. این جایگاه نشان می دهد که MATIC با توجه به نشانه های بهبود بازار، می تواند به عنوان دارایی مهمی در تابستان پیش رو مورد رصد قرار گیرد.

ترون

ترون به عنوان بازیگری برجسته در عرصه سرگرمی دیجیتال غیرمتمرکز، ظهور کرده است. این پلتفرم در طول سال گذشته، شاهد افزایش قابل توجه ۶۷ درصدی در ارزش خود بوده و توجه و مشارکت قابل ملاحظه ای را از سوی سرمایه گذاران جلب کرده است. همچنین، کل ارزش قفل شده (TVL) در ترون نیز گسترش یافته است که نقش فزاینده آن در اکوسیستم امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را به خوبی نشان می دهد.

مطلب مهم: شغل‌های ساده اما پر درآمد ایران

TRX با قیمت ۰.۱۳ دلار و ارزش کل بازار ۱۱ میلیارد دلار، به عنوان یازدهمین ارز دیجیتال بزرگ در CoinMarketCap جای گرفته است. این جایگاه TRX را بالاتر از سایر ارزهای دیجیتال قابل توجهی مانند SHIB با ارزش کل بازار ۱۱.۳۱ میلیارد دلار، قرار می دهد که نشان دهنده اعتماد قوی سرمایه گذاران به آن است.

نیر پروتکل

نیر پروتکل به عنوان راهکاری برای محاسبات ابری غیرمتمرکز، در حال جلب توجه می باشد. این پروتکل به طور مؤثر بر چالش های رایج بلاکچین مانند کندی تراکنش ها، مقیاس پذیری محدود و همکاری پذیری ضعیف غلبه می کند. NEAR به عنوان نوزدهمین ارز دیجیتال بزرگ در CoinMarketCap، با ارزش کل بازار ۵ میلیارد دلار فهرست شده است.

قیمت NEAR در ۲۴ ساعت گذشته ۵ درصد و در طی سه روز گذشته بیش از ۳ درصد افزایش یافته است. این روند، افزایشی چشمگیر به میزان ۲۵۶ درصد در طول سال را تاکید می کند و NEAR را به عنوان رهبر بالقوه بازار رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی تا تابستان امسال، معرفی می نماید.

نتیجه گیری

با نزدیک شدن به اواسط تابستان، بر روی این پنج آلت کوین نظارت داشته باشید. رویکردهای نوآورانه و افزایش کاربران آن ها می تواند منجر به دستاوردهای قابل توجهی در بازار شود. سرمایه گذاری در این ارزهای دیجیتال می تواند اقدامی هوشمندانه برای علاقه مندان باهوش حوزه رمزنگاری به شمار رود.

منبع: coingape

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *