شناسایی آلت کوین‌های پیشرو پس از معکوس شدن روند

شناسایی آلت کوین‌های پیشرو پس از معکوس شدن روند

اگرچه تاریخچه بازار، بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) را برای معامله و ثروت اندوزی مناسب نشان می دهد، به گفته یک تحلیلگر، پتانسیل واقعی برای سودهای کلان اغلب در آلت کوین‌ها نهفته است. مایلز دوچسر، تحلیلگر برجسته، تحلیل خود را در مورد اینکه کدام آلتکوین ها با توجه به پویایی فعلی بازار، در بلندمدت امیدوارکننده به نظر می رسند، به اشتراک گذاشت.

وی عنوان کرد که افت و فروش های قابل توجه اغلب منجر به گمانه زنی در مورد شکسته شدن سطوح حمایتی کلیدی می شود و این موضوع، سوالاتی را در مورد مسیر کلی بازار مطرح می کند.

پیشنهاد می‌شود بخوانید: بهترین کالا برای فروش اینترنتی

دوچسر شرایط فعلی را یکی از واضح ترین فرصت های بلندمدت توصیف کرد که در آن فشارهای کوتاه مدت مانند فروش و روند کلان اقتصادی، در مقابل عوامل مثبت بلندمدت مانند صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) و رویدادهای سیاسی آینده، قرار می گیرند. این تحلیلگر دو استراتژی اصلی برای پیمایش این بازار نوسانی را تشریح کرد:

  1. انتظار برای بازپس گیری سطوح حمایتی کلیدی توسط آلتکوین ها
  2. انباشت آلتکوین ها در نقاط حمایتی اصلی

وی همچنین به دنبال کردن خطوط روند مورب برای تشخیص خروج قیمت از روند نزولی، خرید در زمان اصلاح قیمت و تعدیل موقعیت ها به سمت بالا، یا انتظار برای افت بالقوه قیمت و خرید در سطوح پایین تر برای کسب سود در زمان افزایش قیمت اشاره کرد. دوچسر حتی سناریویی را مطرح کرد که طی آن قیمت سولانا می تواند به 80 تا 100 دلار سقوط کند و او قصد دارد در صورت وقوع چنین کاهش شدید و سپس افزایش مجدد قیمت، مقدار بیشتری سولانا را خریداری کند.

به گفته مایلز، اتریوم و سولانا از گزینه های قدرتمند هستند. اتریوم از راه اندازی صندوق های قابل معامله در بورس آتی بهره مند می شود و سولانا نیز در برابر آشفتگی اخیر بازار مقاومت خوبی نشان داده است.

آیا میم کوین ها عملکرد بهتری خواهند داشت؟

دوچسر با اشاره به قدرت غیرمنتظره میم کوین ها (Meme coins) در رکودهای اخیر بازار، به بهبودهای قابل توجه در میم کوین های محبوبی مانند WIF، Mog Coin و Popcat اشاره کرد. او بر این باور است که این بهبود، نشان دهنده یک روند گسترده تر به نفع میم کوین ها در چرخه فعلی بازار است که بیشتر تحت تاثیر تعامل جامعه و جذابیت فرهنگی قرار دارد تا وعده های فناورانه.

مطلب مهم: راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون تومان: معرفی 20 محصول مهم

این تحلیلگر با اشاره به توزیع نقدینگی در بین تعداد زیادی از توکن های جدید که منجر به کاهش ارزش توکن های قدیمی تر در کل بازار می شود، عنوان کرد که میم کوین ها به دلیل این پراکندگی نقدینگی، ممکن است عملکرد بهتری داشته باشند.

دوچسر در پایان با توصیه به یک رویکرد حساب شده برای تنظیم سبد دارایی، پیشنهاد کرد در صورت تمایل به ورود به میم کوین ها یا سایر آلتکوین ها، یک انتقال تدریجی طی 2 تا 3 ماه انجام شود.

منبع: coinpedia

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *