راه اندازی کسب و کار یا 500 میلیون

راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون تومان: معرفی 20 محصول مهم

به هنگام خواندن این محتوا به احتمال زیاد به دنبال پاسخ این سوال هستید، که با 500 میلیون چه کسب و کارهایی می توانید راه اندازی کنید. به همین علت ما در این مطلب از سری مطالب بیزینس آکادمی اقدام به معرفی روش های راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون تومان پرداخته ایم تا شما پس از مطالعه کامل این مطلب به راحتی بتوانید بهترین کسب و کار ممکن را برای خودتان ایجاد کنید.

ایده برای راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون

صادرات با 500 میلیون تومان

 • کرادفاندینگ
 • بورس و اوراق بهادار
 • کارواش اتوماتیک
 • راه اندازی استودیو عکاسی و فیلمبرداری
 • فعالیت در حوزه صادرات
 • پرورش گیاهان یا دام و طیور
 • راه اندازی آرایشگاه
 • فروش تشک و ملحفه
 • همکاری در فروش دوربین مداربسته
 • خط تولید جوراب
 • شروع خدمات نظافتی
 • تولید وسایل تزیینی منزل مانند لوستر
 • انتشارات کتاب و مجله
 • راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • راه اندازی خط تولید محصولات مختلف
 • سرمایه گذاری در بازار طلا و ارز
 • سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال
 • افتتاح آشپزخانه و تهیه غذا
 • افتتاح سالن آرایشگاه مجهز
 • انتشارات کتاب و مجله

مطالب مرتبط: بهترین سرمایه گذاری با 150 میلیون

کراد فاندینگ یکی از بهترین ایده ها برای راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون

کرادفاندینگ یکی از شیوه هایی است، که به شما کمک می کند تا بدون درگیر شدن در جزئیات به راحتی پول بسیار زیادی بدست بیاورید. این روش بدین صورت بوده که شما با جمع کردن سرمایه های مختلف و کوچک پروژه بزرگی را راه اندازی می کنید و درنهایت به نسبت سهامی که به اشتراک گذاشتید، سود دهی خواهید داشت.

توصیه می کنیم تا قبل از ورود به کسب و کار کراد فاندینگ بسیار تحقیق کنید، تا از میزان سودی که بدست میاورید راضی باشید.

بورس و اوراق بهادار

یکی دیگر از کارهایی که می توانید با استفاده از 500 میلیون تومان سرمایه گذاری انجام دهید، شرکت در بازار بورس و اوراق بهادر است. این بازارها بدین صورت کار می کنند که شما با خرید و فروش سهام در بازارهای مختلف اقدام به کسب سود و درآمد می کنید. البته باید در نظر داشته باشید که این بازارها ریسک بسیار بالایی دارند و شما بدون داشتن سواد کافی تحت هیچ شرایطی نباید سمت این معاملات بروید.

بسیاری از افراد به علت عدم داشتن سواد کافی مبالغ بسیار سنگینی را در معاملات خود از دست داده اند. از این رو ماهم توصیه می کنیم قبل از ورود به دنیای بازار های مالی حتما سواد کافی را بدست بیاورید و یا از کهنه کارهای این بازار راهنمایی های لازم را بگیرید.

کارواش اتوماتیک

کارواش اتوماتیک

 

بسیاری از کارشناسان معتقدند یکی از بهترین گزینه ها برای راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون تومان ساخت یک کارواش اتوماتیک است. این ایده در شهرستان های بسیاری هنوز اجرا نشده و از این جهت می تواند یک ایده جدید در شهر شما به حساب بیاید. این کارواش ها بدین شکل عمل می کنند که تمام مراحل شست و شوی خودرو را بدون دخالت انسان و به صورت کاملا اتوماتیک انجام می دهند.

همچنین از آنجا که این کارواش ها به صورت اتوماتیک عمل می کنند، شما می توانید در طول روز مشتریان بسیار زیادی را جذب کنید و مطمئنا در آینده نه چندان دور به کسب درآمد های زیادی برسید.

مطالب خواندنی: راه اندازی کسب و کار در ایران

راه اندازی استودیو عکاسی و فیلمبرداری

استودیو عکس برداری و فیلم برداری

از جمله کارهای بسیار تخصصی که شما می توانید با 500 میلیون تومان انجام دهید، راه اندازی یک استودیو اختصاصی برای عکاسی و فیلم برداری است. از آنجا که این حوزه یک حوزه ی بسیار پر طرفدار بشمار می آید شما مشتریان بسیار زیادی را می توانید جذب کنید. البته بهتر بوده در ابتدای کار تنها در یک حوزه کار کنید و در آن متخصص تر شوید، در نهایت با استفاده از شهرتتان می توانید پروژه های بسیار بیشتری بگیرید.

به طور مثال می توانید در ابتدا تنها اقدام به فیلم برداری در مراسمات عروسی کنید و در آخر بازه مشتریان خودتان را بیشتر کنید.

فعالیت در حوزه صادرات

از آنجا که کشور ما در حوزه های مختلفی پتانسیل بسیار بالایی دارد، شما می توانید با استفاده از 500 میلیون تومان اقدام به صادرات برخی از محصولات مهم کنید. البته این حوزه نیازمند داشتن توانایی، مهارت و از همه مهم تر سواد بسیار بالایی است. شما با استفاده از این ویژگی ها به راحتی می توانید در حوزه صادرات فعالیت کنید.

مطالب مرتبط: بهترین کالاها برای صادرات

پرورش گیاهان یا دام و طیور

پرورش گیاهان یا دام و طیور یکی از روش های راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون تومان بشمار می آید، شما می توانید اقدام به پرورش انواع مختلفی از گیاهان مانند: زینتی، دارویی، میوه های مختلف، قارچ و… کنید. این نوع کسب . کار شاید در ماه های اول نتواند برای شما کسب سود کند ولی مطمئنا در دراز مدت می تواند سودهای کلانی برای شما بدست بیاورد.

راه اندازی آرایشگاه

آرایشگاه با 500 میلیون تومان

راه اندازی آرایشگاه بدون شک می تواند یکی از پرسود ترین کارهایی باشد که شما می توانید انجام بدهید. با استفاده از برخی تکنیک های ساده مارکتینگ مانند سرو قهوه در داخل آرایشگاه تان یا مشتری مداری و ایجاد دوستی مغازه خود را پر از مشتری کنید.  البته این شغل طبیعتا نیازمند مهارت بسیار زیادی بوده و شما باید با استفاده از مهارتتان در نهایت نظر مشتریان خودتان را جلب کنید.

فروش تشک و ملحفه

راه اندازی یک فروشگاه برای فروش تشک ملحفه می تواند آینده کاری شما را به صورت حتمی متحول کند؛ چرا که این محصولات از جمله محصولات ضروروی و پر فروش در ایران بشمار می آیند و درست به همین دلیل این حوزه به عنوان یکی از پر متقاضی ترین حوزه های ممکن شناخته شده می شود.

همچنین از آنجا که جمعیت کشور ما به نسبت زیاد است شما با بازار بسیار بزرگی مواجه هستید و مطمئنا می توانید در بازه زمانی بسیار کوتاهی خود را بسیار در این حوزه معروف کنید.

خواندنی: شغل های کثیف اما پردرآمد

همکاری در فروش دوربین مداربسته

دوربین های مدار بسته از جمله حوزه هایی به شمار می آید که شما می توانید در آن فعالیت کنید، البته در حقیقت با استفاده از 500 میلیون تومان به تنهایی کاری نمی توانید از پیش بگیرید و درست به همین دلیل نیاز دارید که با فروشندگان ای حوزه اقدام به همکاری در فروش کنید.همجنین یکی از توصیه هایی که ما می توانیم به شما کنیم، این بوده که حتما در حوزه دوربین های مداربسته تحت شبکه فعالیت کنید؛ چرا که این حوزه معمولا مشتریان بیشتری داشته و پرمتقاضی تر به حساب می آید.

خط تولید جوراب

خط تولید جوراب

جوراب از جمله موارید است، که همه مردم بدون استثنا از آن استفاده می کنند، به همین دلیل شما می توانید این حوزه را به عنوان یک فرصت سودآور در نظر بگیرید.

در این راه نباید فراموش کنید، که شما حتما نیاز به مارکتینگ متفاوتی دارید، با استفاده از مارکتینگ متفاوت مطمئنا شما در این حوزه جزو بهترین های بازار ایران خواهید شد.

سخن آخر

در این مطلب تلاش کرده ایم، تا به معرفی راه های راه اندازی کسب و کار با 500 میلیون تومان به صورت کامل بپردازیم، شما به راحتی می توانید با استفاده از مواردی که در بالا ذکر شده به سودهای بسیار کلانی دست بیابید. البته فراموش نکنید که نباید بدون تحقیقات کافی و مشورت گرفتن اقدام به هرگونه سرمایه گذاری یا ایجاد کسب و کار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

امتیاز دهی به مقاله :

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *